Zoom Toplantı Yönetimi

Bir çoğumuzun hayatında olan ama salgın sürecinde hemen herkesin hayatına giren en önemli uygulamalardan bir tanesi olan Zoom gün geçtikçe kendini geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyor.

Zoom’un kullanım alanının genişlemesi ile birlikte firmaların toplantılarını tamamıyla zoom üzerinden yapmaları vazgeçilmez bir gereklilik halini aldı. Bu sebeple Zoom’da gerçekleşen toplantıların çeşitliliğine ve içeriğine katkı sağlamak ve markalama aşamalarında müşterilerimize destek olmak için Zoom toplantı yönetimi hizmetimizle toplantılara yeni bir boyut kazandırıyoruz.

Toplantılarınızda dilediğiniz videoların oynatılması (reji yöntemiyle) dediğiniz slaytların takip edilmesi, dilediğiniz müziklerin dinletilmesi ve konuşmacıların markalama çerçeveleri ile ana ekranda görünmelerinin sağlanması gibi birçok ekstra özelliği toplantılarınızda aktif hale getiriyoruz.

Bunun haricinde toplantıların organizasyonu, iletişimin sağlanması ve toplantının kaydının alınarak montaj yapılması da yine bu hizmetimiz kapsamında sizlere sunulmaktadır.

Toplantı adı altında gerçekleşen organizasyonlar birçok farklı formatta gerçekleşebilir. Örneğin basın toplantısı, lansman, ürün tanıtımı gibi birçok farklı alanda bu organizasyonlar online olarak gerçekleşebilir.

Konu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: https://sanatkar.com.tr/iletisim/

Leave a Reply

Your email address will not be published.