Sosyal Medya Canlı Yayını

Son zamanlarda oldukça sık kullanılan bir özellik olan Sosyal Medya Canlı yayınları hedef kitleniz ile etkileşime geçmek için en doğru ve en etkili yollardan biridir. Canlı yayınlarınızı dilerseniz Facebook üzerinden ya da aynı anda Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden eş zamanlı olarakta yayınlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Canlı Yayınları Özel Projelerimizle yanınızdayız.

Hemen arayın: +90 216 807 03 19

Sosyal Medya Canlı Yayınlarının Faydaları

Sosyal Medya’da organik etkileşim elde etmek mecraların geliştirdiği algoritmalar nedeniyle günden güne zorlaşıyor. Tam da bu noktada sosyal medya canlı yayınları kullancıların imdadına yetişiyor. Sosyal Medya canlı yayınları diğer gönderi türlerine göre çok daha yüksek organik erişim sağlayarak hedef kitle ile olan iletişiminizi canlı tutmanızı sağlar. Canlı yayınlar esnasında aldığınız geri bildirimler ile anlık olarak hedef kitlenize cevap verme olanağı ile de dijital iletişimde olan itibarınızı arttırır.

Facebook, Twiiter ve Youtube’da aynı anda canlı yayın

Gerçekleştirmeyi planladığınız canlı yayınların daha fazla hedef kitleye ulaşabilmesini sağlamak için aynı anda Facebook, Twitter ve Youtube’da eş zamanlı canlı yayınlar yapabilirsiniz. Eş zamanlı canlı yayınlar yapabilmek teknik alt yapı gerektirmektedir. Fakat bu teknik alt yapının maliyeti sanıldığı gibi yüksek değildir.

Canlı Yayınların Yönetimi

Canlı yayınlar esnasında gelen sorulara cevap verebilmek için bir organizasyona ihtiyacınız olacaktır. Sosyal Medya canlı yayınları bir televizyon programından farksızdır. Bu nedenle bir prodüksiyon alt yapısı gerektirir. Alt yapının kurulumu, gelen geri bildirimlerin organize edilmesi ve cevaplanması, ses düzeni gibi gereksinimleri mutlaka yayın öncesi hazırlamalı ve test etmelisiniz.

Sosyal Medya Canlı yayınları hakkında tüm konularda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

İletişim için lütfen tıklayın.

Örnek Projeler:

Sunuculuğunu Canan Cansu Özgen ‘in yaptığı Eyüpsultan’da Birİz canlı yayın programımızda Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Sayın Deniz Köken vatandaşlardan gelen soruları cevapladı ve projeleri hakkında konuştu.

 

Eyüpsultan Belediyesi – Eyüpsultan’da gündem programı.

Sultanbeyli Belediyesi – Sanaldan Spora yarışma programı. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.